Ліпома відноситься до групи доброякісних утворень, які практично ніякої загрози здоров'ю людини не представляють. Жировик - так в народі називають це безболісне захворювання.
Утворюється він в підшкірних шарах через закупорку сальних залоз і складається з підшкірно-жирової клітковини.
Розміри ліпоми, як правило, не бувають надто великими - в середньому новоутворення може виглядати як крихітний вузлик 1-4 мм в обсязі, або розростатися до розмірів 5-10 см. Звичайно, краще не допускати зростання неестетичного недуги ліпома - лікування народними засобами або звернення за допомогою до професійних медиків стане правильним кроком вже на початкових стадіях розвитку хвороби. Тим більше, що якщо поставитися до цього питання легковажно, то з часом, правда в дуже рідкісних випадках, ліпома може перетворитися з доброякісного утворення в злоякісну ракову пухлину.
Як виглядає липома?
Жировики можуть з'являтися на різних ділянках тіла - на обличчі, плечах і грудях, на спині і животі, стегнах і в паху, на верхніх і нижніх кінцівках. При пальпації невелике вузликове ущільнення під шкірою не викликає хворобливих відчуттів і визначається як легкорухливий, обмежений капсулою округлий грудочку.
Зростає липома досить повільно, практично не заподіюючи ніякої фізичного дискомфорту людині. Єдине, чим може перешкодити жировик, особливо якщо місцем його локалізації стають відкриті ділянки тіла - це дискомфорт психологічний, так як виглядають подібні підшкірні пухлини далеко не естетично. У той же час липома може представляти деяку небезпеку, оскільки у захворювання спостерігається тенденція до проникнення (у міру зростання) вглиб м'язових тканин, до суглобів, внутрішніх органів, окістя, судинним пучкам.
Сучасні методи лікування ліпоми, пропоновані медициною офіційною - це видалення пухлини. Щоб позбавити пацієнта від жировика, лікарі проводять або звичайну хірургічну (скальпельний) операцію, або використовують інноваційні безопераційні методики. Але пряжі ніж лягати на стіл хірурга, багато пацієнтів вважають за краще долікарське лікування народними засобами. ліпома. потрібно відзначити, прекрасно піддається домашньому лікуванню. Втім, якщо розміри жировика великі і викликають деяку хворобливість, попередньо потрібно обов'язково проконсультуватися з лікарем.
Як позбутися від ліпоми?
1. Рецепт кошти, який буде описаний нижче, допоможе вилікувати ліпому дуже швидко. Але крім цього складу може поліпшити стан шкіри при меланомі, корисний при тахікардії, зобі і болях в суглобах.
Що входить в дивовижну суміш? «Кагор», сік моркви, чорної редьки, буряка і часнику. Всі інгредієнти рівні в пропорціях - 1 стакан. Налийте свіжовичавлені соки сирих овочів в скляну банку, додайте вина, перемішайте, накрийте кришкою і поставте ліки в холодильник. Приймати склад потрібно по столовій ложці, три рази в день, після прийому їжі. Курс лікування триває до повного зникнення жировика.
2. ліпома. якщо ми говоримо про лікування народними засобами. може зникнути під впливом бальзаму «В'єтнамська зірочка». Спочатку потрібно змащувати шкіру над жировиком цим складом щодня, поки вона не потоншати і ліпома НЕ розкриється. Потім, дуже обережно, вміст пухлини потрібно видавити кінчиками пальців, обгорнутими стерильною серветкою. Однак цей спосіб видалення новоутворення застосуємо виключно для ліпом, розташованим на тілі. Якщо жировик «оселився» на голові або особі - видавлювати його ні в якому разі не можна.
3. «Знищити» ліпому можна за допомогою компресів з печеного ріпчастої цибулі і темного господарського мила. Потрібно попередньо спекти середню цибулину в духовці, розтерти її в кашку, змішати з натертим на тертці госп. милом (1 ст. л.) і нанести мазь безпосередньо на ліпому. Зверху склад потрібно накрити харчовою плівкою і закріпити компрес пластиром. Міняти - 2-3 рази на добу. Застосовувати до повного лікування.
В арсеналі нетрадиційної медицини є ще багато цікавих і дуже ефективних рецептів, які допомагають вилікувати ліпому самостійно, без лікарської допомоги. Спробуйте для початку застосувати ті засоби, рецепти яких наведено в нашій статті. Результат вас не розчарує!
З цим матеріалом так само читають:
Немає коментарів:
Дописати коментар