четвер, 2 лютого 2017 р.

Промивання мигдалин в домашніх умовах, ефективні способи очищення лакун мигдалин, поради фахівців


Промивання мигдалин в домашніх умовах, ефективні способи очищення лакун мигдалин, поради фахівців
Промивання мигдалин - це процедура для лікування тонзиліту (ангіни фолікулярної), яка використовується протягом тривалого періоду часу. Незважаючи на передові досягнення медицини та фармацевтики, процедура не втратила своєї актуальності.



Великі піднебінні гланди або мигдалини призначені для захисту і відповідають за освіту імунітету. Вони складаються з великої кількості кишень і проток (лакун), а під час розвитку в них процесу запалення, гланди стають розсадником бактерій і перестають виконувати свою роботу.


Промивання лакуни мигдалин самостійно вдома


Застуда часто супроводжується утворенням нальоту і запаленням на мигдалинах. Наліт, як правило, набуває сіро-білий колір. Щоб не дати поширитися вірусу по всьому організму, необхідно робити промивання мигдалин на дому.


У домашніх умовах промивання лакуни мигдалин застосовується при хронічних або гнійних формах запалень мигдалини. Даний метод дуже ефективний, так як інфекція і гній за допомогою цього методу видаляється з лакун, чого не відбудеться при звичайному полосканні.


Промивання мигдалин в домашніх умовах, ефективні способи очищення лакун мигдалин, поради фахівців


Для проведення цієї процедури необхідний риванол, фурацилін, борна кислота, стрептоцид і розчин антибіотиків. Доведено, що використання процедури промивання помітно збільшує шанси на одужання пацієнта, зменшує обсяги гланд і прибирає запалення в поруч знаходяться лімфатичних вузлах.


Для проведення процедури промивання необхідний шприц. Запам'ятайте: при лікуванні не можна приймати тверду їжу, так як вона травмує запалені гланди і мигдалини. Візьміть підготовлений розчин фурациліну і наберіть його в шприц. Розчин приготувати можна і вдома, самостійно. Візьміть 100 мілілітрів води і додайте в неї одну подрібнену пігулку фурациліну. Можна використовувати фізрозчин або солону кип'ячену воду. Необхідно окропити горло зі шприца.


Можна застосовувати і сольовий розчин, так як сіль має противобактериальное дію. Краще, звичайно, використовувати морську сіль для промивання, з розрахунку на 1 склянку води одна чайна ложка солі. Ковтати солоний розчин заборонено, його потрібно випльовувати, так як він після зрошення містить в собі змиті бактерії з мигдалин. Процедуру необхідно виконувати дуже часто.


Можна використовувати відвари трав: м'ята, кора дуба, шавлія, ромашка, евкаліпт, календула. Але найефективніший промивання буде при змішуванні по одній чайній ложці кожної трави разом і заливанні суміші двома літрами гарячої води. Промивати ротову порожнину необхідно 6 разів на день.


Вакуумний метод промивання мигдалин


Промивання мигдалин в домашніх умовах, ефективні способи очищення лакун мигдалин, поради фахівців
Це сучасний спосіб, дозволяє за допомогою вакууму відмінно очистити кишені і протоки від гною. На гланди одягається відсмоктування, лакуни під дією тиску звільняються, а потім наповнюються лікарською речовиною. Ця процедура дає кращий результат у порівнянні з механічним звичайним промиванням. Курс розраховується від 5 до 15 промивань. Роблять промивання один раз вдвічі діб. Навіть при хронічному захворюванні ефект від лікування бере участь у протязі шести місяців.


Крім промивань не забувайте і про гігієну ротової порожнин і. Після того як поїсте, рекомендується полоскати порожнину рота прокип'ячену водою. Ця процедура потрібна для того, щоб виключити потрапляння на мигдалини додаткових бактерій, а також щоб прибрати всі залишки їжі. Промивання буде для вас неприємною процедурою. Запам'ятайте, це не лікування недуги, а усунення його наслідків. І необхідно пам'ятати, що недуга краще запобігти, ніж потім лікувати.


Промивання за допомогою апарату - Тонзіллор


Ультразвуковий апарат Тонзіллор займає верхні позиції в лікуванні тонзиліту. ультразвукові хвилі сприяють кращому проникненню лікарських розчинених компонентів дуже глибоко в тканини. Вони руйнують гнійні і білкові освіти, пригнічують запалення, сприяють розсмоктуванню і знеболення, знімають на судинах спазм. За допомогою вакууму відбувається відмінне відсмоктування поганого вмісту лакун, а травмування самих тканин при процедурі - виключається.


Метод має незаперечні переваги:


  • Промивання мигдалин в домашніх умовах, ефективні способи очищення лакун мигдалин, поради фахівців
    На відміну від протибактерійних препаратів, до ультразвуку у бактерій стійкості немає і не виробляється.

  • Мигдалини завдяки специфічним насадок можна промивати направлено. Ультразвук прибирає бактеріальне становить механічним методом і сприяє якісному проникненню ліки в звільнені порожнечі гланд від гною. Завдяки цьому дуету ефект від лікування істотно зростає.

  • Процедура займає небагато часу і не завдає травм. Насадками можна поранити слизову оболонку рота, при цьому виключається ризик проникнення в кров інфекції. Апарат має насадки для лікування дітей та дорослих.

  • Препарат застосовується як в період ремісії, так і при загостренні недуги. Препарат дає можливість скоротити дозу антибіотиків, при цьому не викликає алергічні реакції і дисбактеріоз. Зменшує час лікування і скорочує ризик утворення ускладнень і проникнення інфекцій на сусідні органи.

  • Єдиний мінус - це те, що препарат заборонений до застосування в перші 3 місяці вагітності.

висновок


У разі, якщо у пацієнта спостерігається тонзиліт хронічний, то необхідно оглянути всю слизову ротової порожнини хворого. потрібно стабілізувати імунітет. а також відновити структуру мигдалин в нормальне русло. Використовуючи лише одні промивання, досягти хорошого ефекту нереально. Саме тому потрібно підходити до лікування комплексно. Здоров'я вам.

Немає коментарів:

Дописати коментар