четвер, 2 лютого 2017 р.

Як лікувати лейкоплакію рота


а також особливу м'яку лейкоплакію. має вроджений генез (губчастий невус)


і лейкоплакию курців внаслідок її клінічних особливостей.


Як лікувати лейкоплакію рота плоску?




лейкоплакія плоска характеризується різко окресленими, з зубчастими краями ділянками зроговіння епітелію сірувато-білого кольору без ущільнення в підставі, що не підносяться над навколишньою слизистою оболонкою і нагадують плівку, яка не знімається шпателем. Гістологічно при лейкоплакії рота виявляють акантоз, паракератоз, периваскулярний поліморфно-клітинний інфільтрат.


Як лікувати лейкоплакію рота веррукозную?


лейкоплакія веррукозная частіше розвивається на тлі плоскої форми і характеризується підносяться молочно-білими гладкими або горбистими плотноватого бляшкаміс сірувато-білими бородавчастими разрастаниями (2-3 мм заввишки). Гістологічно при лейкоплакії рота виявляють виражений гіперкератоз, акантоз з нерівномірними епітеліальними виростами, гранульози, в дермі - периваскулярний лімфоцитарний інфільтрат.


Як лікувати лейкоплакію рота ерозивно-виразкову?


Лейкоплакія рота ерозивно-виразкова відрізняється утворенням ерозій на тлі ороговілих вогнищ епітелію, хворобливих тріщин. Гістологічно в стромі виявляють виражене запалення.


Ознаками виникнення злоякісної пухлини лейкоплакии є дискомплексація базального і Супрабазально шарів епітелію з деякою клітинної атипией (I стадія), множинні осередки клітинної атипії, ознаки дискератоза і паракератоза (II стадія), різко виражений акантоз, клітинний поліморфізм, дискератоз з ерозірованіем вогнищ і вираженою запальною реакцією - лимфоцитарная інфільтрація (III стадія).


Як лікувати лейкоплакію рота куцрільщіков?


лейкоплакія курців характеризується розташуванням вогнищ суцільного зроговіння епітелію на твердому і частково на м'якому небі. Вогнища сірувато-білого забарвлення з червоними крапками зяючих усть вивідних проток слинних залоз, навколо яких можуть формуватися дрібні вузлики. Після припинення куріння все зміни лейкоплакии рота швидко регресують.


Як лікувати лейкоплакію рота м'яку?


Лейкоплакія рота м'яка (невус губчастий білий) проявляється у молодих людей (навіть у дітей) і відрізняється відсутністю повного зроговіння клітин, підвищеної мітотичної активності епітелію і запальної реакції строми. Клінічно лейкоплакия рота проявляється неправильної, часто витягнутої форми множинними губчастими вогнищами поразки, розташованими на слизовій оболонці щік, губ, язика, білястий м'який наліт (лусочки), який легко видаляється шпателем. Ділянок ущільнення і ерозії немає. Тенденція до озлокачествлению не виражена. Хворі часто скусивают отторгающиеся ділянки епітелію. Діагноз лейкоплакії рота грунтується на клінічних і гістологічних даних. Диференціальний діагноз проводять з червоним плоским лишаєм, кандидозом, сифілісом.


Як лікувати лейкоплакію рота вітамінами?


Лікування лейкоплакії рота: усунення травмуючих слизову оболонку факторів, санація порожнини рота, тривалий прийом вітаміну А, аевита, вітаміну В6, ферментативних препаратів (фестал, панзинорм та ін.). Зовнішньо при лейкоплакії рота: аплікації з каротоліь, вітаміном А, маслом шипшини, 5% дібуноловим лініментом. При веррукозной і ерозивно формах лейкоплакії рота - кріодеструкція, лазеротерапія (вуглекислий і неодимовий лазер).


Інші статті по темі:

Немає коментарів:

Дописати коментар