Більшість людей вважають, що виразки є результатом стресу і прийому гострої їжі, проте, насправді, в 80% випадків причиною виразки є бактерія Helicobacter pylori.
H. pylori - це бактерія, яка знаходиться в шлунково-кишковому тракті у половини людей і зазвичай не викликає ніяких проблем. Однак, якщо ви відчуваєте симптоми виразки, такі як біль, нудота і блювота, то швидше за все винуватцем такого стану є H. pylori. Для лікування інфекції H. pylori використовують комбінацію антибіотиків і противиразкових препаратів.
кроки Правити
Частина 1 з 4: Діагностика Правити
- Пекуча або колючий біль в животі
- голодні болі
- нудота
- Зниження маси тіла через зниження апетиту
- Відрижка і здуття живота
- Кривавий або чорний стілець
- Блювота кавовою гущею [2]
- H. pylori інфекція може призводити до раку шлунка. Ось чому важливо не ігнорувати болю в животі, стілець з кров'ю та інші ознаки інфекції H. pylori.
Пройдіть лабораторну діагностику. Проконсультуйтеся з лікарем про H. Pylori. Існує безліч лабораторних аналізів для підтвердження наявності H. Pylori. Залежно від ваших симптомів і загального стану лікар направить вас на дослідження. Прийом деяких препаратів може вплинути на результат аналізів, тому лікар повинен проінструктувати вас про необхідність перервати прийом антацидів до дослідження. Для діагностики H. Pylori використовуються:
- Аналіз крові. Цей аналіз може показати перенесену в минулому інфекцію H. Pylori або її наявність в даний момент.
- Дихальні тести. Для цього тесту вас попросять прийняти вуглець в таблетованій або рідкому вигляді. При контакті з H. Pylori буде утворюватися вуглекислий газ, який виявляється в повітрі, що видихається. Прийом антацидів може зменшити точність цього аналізу.
- Аналіз калу. Зразок калу досліджують на ознаки наявності H. Pylori. Прийом антацидів зменшує точність цього аналізу.
- Гастроскопия. Обстеження шлунка для визначення стану слизової, наявності виразки, викликаної H. pylori або іншими причинами.
Частина 2 з 4: Лікування Правити
- Дуже важливо закінчити прийом повного курсу антибіотиків, навіть якщо симптоми зникли. Повний курс антибіотиків, виписаний лікарем, необхідний для позбавлення від бактерії. Навіть коли симптоми зникли, бактерії можуть залишатися.
- Субсаліцілат вісмуту - це препарат, який обволікає слизову для захисту від кислоти.
- Блокатори гістамінових рецептором (H-2) - препарати, які пригнічують виділення кислоти шлунка. Рецептурний препарат.
- Інгібітори протонної помпи - препарати, які зупиняють продукцію кислоти шлунка.
- Якщо симптоми захворювання не зменшується протягом курсу лікування, повторно проконсультуйтеся з лікарем. Антибіотики можуть не давати ефекту через розвиток у H. pylori стійкості до антибіотиків. Швидше за все, лікар призначить інший антибіотик.
Немає коментарів:
Дописати коментар