четвер, 2 лютого 2017 р.

Лікування астигматизму в домашніх умовах народними засобами


Що за хвороба?


Це порушення форми рогівки ока. Якщо у людини з нормальним зором вона має сферичну форму, то при астигматизмі - асферическую. Це означає, що переломлюються сила одних меридіан гірше, ніж інших.



При складанні рецепта фахівці вказують положення наіслабейшее меридіана в градусах.


Відмінність астигматизму від далекозорості і короткозорості полягає в тому, що ведучих фокусів при такій патології зору в кожному оці два. Один знаходиться за рогівкою - задній, інший перед нею - передній, а проміжні між ними фокуси утворюють фокусну лінію. І чим більше її довжина, тим гірше зір.



Причини появи астигматизму


Більшою мірою на виникнення цієї патології впливає спадкова схильність. Дітям, у яких анамнез обтяжений наявністю астигматизму у батьків, рекомендовано спеціальне обстеження у офтальмолога. Також цей дефект може бути вродженим або результатом порушення росту очного яблука.


Симптоми і перші ознаки захворювання


Перші ознаки зазвичай проявляються у віці з 12 до 17 років, хоча і пізніше є ризик виникнення цієї патології. Люди з цією хворобою скаржаться на швидку стомлюваність при зоровій роботі, головні болі, роздвоєння зображення. Людина не може охопити всі предмети з поля зору з однаковою чіткістю.


Як можна лікувати косоокість?


Так як ця патологія має властивість прогресувати, то виявлення і лікування астигматизму має проводитися якомога раніше - на ранніх термінах більше шансів на повне одужання.


Якщо говорити про дітей, то бажано показати дитину окуліста в 4-місячному віці.


Сьогодні - це не тільки можливість виявити астигматизм, але запобігти розвитку очних захворювань, властивих дуже маленьким дітям.


Лікування астигматизму в домашніх умовах народними засобами
Потім відвідування офтальмолога рекомендується після виконання рочки. Цей прийом повинен супроводжуватися перевіркою зорових здібностей дитини і консультацією фахівця по догляду за очима. При необхідності має бути призначено лікування.


Після трьох років, навіть якщо немає патологій, окуліста слід відвідати ще раз. При виявленні у дитини астигматизму, йому призначається індивідуальне лікування - коригуючі окуляри чи лінзи в поєднанні з народними засобами і контролем зорової навантаження.


Лікування астигматизму у дорослих також супроводжується носінням окулярів або контактних лінз. Така корекція дозволяє виправити неправильне заломлення світла - картинка стане більш чіткою, без спотворень і розпливчастості. Окуляри та контактні лінзи підбираються тільки офтальмологом відповідно до особливостей астигматизму у людини.


Від патології з високим ступенем або ускладненнями позбутися можна тільки за допомогою хірургічної операції. Сучасні досягнення офтальмології, наприклад, лазерне лікування, дозволяють впоратися з хворобою раз і на завжди.


Допоміжне лікування народними методами


Крім медичної корекції астигматизму потрібні і додаткові методи боротьби з цим захворюванням. Наприклад, за допомогою консервативної і зміцнює терапією в домашніх умовах і масажу.


Не менш важливий і прийом продуктів з вітамінами, що роблять позитивний вплив на зір. Так як лікування народними методами при астигматизмі, на думку фахівців, покращує не тільки зір, але і стан організму в цілому. Адже від того, як ми добре себе почуваємо залежить і здоров'я очей. Потрібно стежити за харчуванням - є багато овочів і фруктів, особливо таких, як буряк, морква, часник, селера, петрушка.


Ось кілька корисних рецептів:


  1. Змішуємо три частини морквяного, по одній бурякового і огіркового соку. Суміш пити протягом дня рівними порціями (добова доза - 0,5 л).

  2. Змішати сім частин морквяного, п'ять сельдерейного, по дві соку Ендівій і петрушки. Приймати за вищевказаною схемою.

  3. Дві частини морквяного і одну соку шпинату змішати, приймати так само.

  4. Беремо траву очанку (50 г / 1 л води) і заварюємо окропом, наполягаємо три години і проціджують. Пити відвар по 100 г 3-4 рази на день.

  5. Бризкає в очі холодну воду - це підсилює кровообіг. Повторити 4-5 разів.

Не менше двох разів на тиждень потрібно їсти черешню, а з її м'якоті робити примочки на очі.


Багато, звичайно, скептично ставляться до лікування астигматизму народними методами. І це не справедливо, якщо регулярно їх застосовувати, то можна особисто переконатися, що вони дієві і корисні, не завдають шкоди організму, а тільки зміцнюють здоров'я. До того ж їм легко слідувати в домашніх умовах.


Чорниця - вітамін для здоров'я очей


Лікування астигматизму в домашніх умовах народними засобами
Особливе місце в лікування народними методами займає чорниця. Її вживання сприяє суттєвому покращенню та підвищенню гостроти зору, оновленню сітківки, зниження стомлюваності очей.


Корисний і настій з чорничних листя, його готуємо так: 50 г листя заливаємо окропом і наполягаємо одну годину, проціджуємо. Відвар потрібно випити протягом дня.


Лікування традиційним способом в поєднанні з народними методами дозволяє вилікувати астигматизм і зберегти здоров'я очей на довгі роки.

Немає коментарів:

Дописати коментар