пʼятниця, 21 липня 2017 р.

У владивостоці кращі аквабайкеры світу визначили найсильнішого

У Владивостоці на акваторії Амурського затоки проходив Міжнародний ралі-рейд «Russky Grand Prix», в якому брали участь 28 найсильніших аквабайкеров з усіх куточків планети.

У стартах взяли участь 28 екіпажів з Росії, Китаю, Великобританії, США, Франції, Австралії, Мартініки, Бельгії і навіть Гваделупи.

Змагання проходили в п'ять етапів, останній з яких відбувся у неділю, 14 серпня у водноспортивної станції ЦСКА. Спостерігати за ним змогли сотні глядачів зі Спортивної набережній. У рамках турніру також розігрувався кубок «Російський Ангел».

Тебе зможе зацікавити Свічки від виділень з піхви: назви і способи застосування

Як повідомляє ІА «Дейта», переможцем турніру став Юрій Рябко, президент федерації водно-моторного спорту Приморського краю.

Лише трохи поступився йому переможець турніру 2014 і 2015 років Жан-Бруно Постаріло, третє місце здобув австралійський пілот Крістіан де Агостин.